Obsah

20.kolo

Typ: ostatné
Futbalový klub Šintava informuje - 20.kolo

Naši futbalisti FK Šintava sa 9. apríla 2011, v sobotu o 15,30 hod., predstavili na futbalovom ihrisku v Šintave, v majstrovskom futbalovom zápase, 5. ligy Juh, v dvadsiatom kole súťažného ročníka 2010/2011. Svoje sily si zmerali s futbalistami z futbalového klubu Poľnohospodár Trhová Hradská, s ktorými naši chlapci v jesennej časti tohto súťažného ročníka prehrali u nich doma v Trhovej Hradskej 3:2 (0:1). Naši nastúpili v nasledovnej zostave: Pavol Dorušinec - Milan Látečka, Jan Stachura, Miroslav Raček, Miroslav Svýba, - Jaroslav Krajčovič, Milan Benkovský, Jozef Javor, Erik Palic "K", - Tibor Panyik, Norbert Adamča. V 57. minúte zápasu striedal Peter Valentovič, Tibora Panyika, v 67 minúte zápasu striedal Matúš Šulák, Norberta Adamču a 76. minúte zápasu striedal Ladislav Panyik, Miroslava Svýbu. K striedaniu boli pripravený ešte Jozef Baran a Martin Studený. Hralo sa za veterného počasia. V úvode prvého polčasu sa hral vyrovnaný súboj. Hostia išli do vedenia po peknej strele Jozefa Tomasovicsa v 18. minúte zápasu. Kapitán a zároveň hrajúci tréner našich chlapcov, Erik Palic dal povel k obratu skóre zápasu peknou strelou spoza šestnástky v 32. minúte zápasu. Peknou strelou z priameho kopu v 43. minúte zápasu poslal do vedenia 2:1 FK Šintava v zápase Norbert Adamča, ktorého to bol zároveň gól s poradovým číslom 100 v majstrovských zápasoch. Výsledkom 2:1 pre FK Šintava skončil prvý polčas. V druhom polčase už naši chlapci mali viacej z hry, kombinovali. Ich aktivita priniesla ďalšie góly v bránke hostí z Trhovej Hradskej. V 62. minúte zápasu sa presadil striedajúci Peter Valentovič, ktorý dorážal strelu Milana Látečku a v 65. minúte zápasu sa presadil náš najlepšie hrajúci hráč v zápase Miroslav Raček, ktorý upravil konečné skóre zápasu na 4:1 pre FK Šintava. Naši chlapci dali v tomto majstrovskom zápase viac gólov ako v predchádzajúcich štyroch majstrovských zápasoch spolu.

Zimnú prípravu naši chlapci zahájili 8. januára 2011, v sobotu o 10,00 hod., prvým tréningom.

V zimnej príprave naši chlapci odohrali nasledovné prípravné zápasy:

22. januára 2011 sobota 17,00 h. hralo sa v Galante na umelom trávniku - FK Šintava - OŠK Križovany nad Dudváhom (5 liga západ) 1:1 (1:0) - gól za FK Šintava: Adam Fogel,

29. januára 2011 sobota 17,00 h. hralo sa v Galante na umelom trávniku - FK Šintava - FK Slavoj Sládkovičovo (4 liga juhovýchod) 2:1 (0:0) - góly za FK Šintava: Norbert Adamča 2,

05. februára 2011 sobota 17,00 h. hralo sa v Galante na umelom trávniku - FK Šintava - ŠK Šurany (4 liga juhovýchod) 1:2 (0:1) - gól za FK Šintava: Tibor Panyik

12. februára 2011 sobota 17,00 h. hralo sa v Galante na umelom trávniku - FK Šintava - FC Nový Život (4 liga juhovýchod) 2:2 (0:0) - góly za FK Šintava: Erik Palic z 11. metrového pokutového kopu, Norbert Adamča,

19. februára 2011 sobota 17,00 h. hralo sa v Galante na umelom trávniku - FK Šintava - Družstevník Topoľníky (3 liga) 0:5 (0:1),

26. februára 2011 sobota 17,00 h. hralo sa v Galante na umelom trávniku - FK Šintava - FC Okoličná na Ostrove (4 liga juhovýchod) 1:4 (0:0) - gól za FK Šintava:

06. marca 2011 nedeľa 11,00 h. hralo sa v Šintave na tréningovom ihrisku - FK Šintava - OFK Krtovce (MO - Topolčany) 2:3 (1:1) - góly za FK Šintava: Norbert Adamča

Vedenie FK Šintava bude v súťažnom ročníku 2010/2011 5. ligy Juh pracovať v nasledovnom zložení:

Predseda FK Šintava: Michal Adamča st.

Členovia FK Šintava: Pavol Šopor, JUDr. Jozef Pavlovič

Tréner mužstva mužov: Erik Palic

Tréner mužstva dorastencov: Kamil Šišák

Tréner mužstva žiakov: Pavol Šopor

Zmeny v hráčskom kádri

Prišli: Miroslav Raček, Jaroslav Krajčovič, Erik Palic, Martin Studený, Matúš Šulák, Jan Stachura,

Odišli, resp. ukončili hráčsku kariéru: Rastislav Adamec, Roman Beitl, Martin Juraško, Peter Lisický,

Súpiska hráčov na jar 2011

Brankári: Pavol Dorušinec, Jozef Baran,

Obrancovia: Milan Benkovský, Ladislav Panyik, Milan Látečka, Miroslav Svýba, Miroslav Raček, Jaroslav Krajčovič,

Záloha: Adam Fogel, Matúš Fogel, Jozef Javor, Tibor Panyik, Lukáš Šopor, Peter Valentovič, Erik Palic, Matúš Šulák, Martin Studený, Jan Stachura,

Útočníci: Norbert Adamča, Milan Šuhay,

Rozlosovanie futbalových zápasov mužstva mužov FK Šintava v jesennej časti 5. ligy Juh vo futbale, v súťažnom ročníku 2010/2011:

3 body

5. kolo 28. augusta 2010 sobota 17,00 hod. Poľnohos. Trhová Hradská - FK Šintava

8. kolo 19. septembra 2010 nedeľa 15,30 hod. TJ Čierna Voda - FK Šintava

Góly za FK Šintava: Norbert Adamča 2, Jozef Javor, Miroslav Svýba, Peter Valentovič, Tibor Panyik,

15. kolo 6. novembra 2010 sobota 13,30 hod. FK Šintava - TJ Lehnice

Góly za FK Šintava: Tibor Panyik, Milan Látečka z 11. metrového pokutového kopu,

2:2 (2:2)

1 bod

Rozlosovanie futbalových zápasov mužstva mužov FK Šintava v jarnej časti 5. ligy Juh vo futbale, v súťažnom ročníku 2010/2011:

0 bodov

20. kolo 09. apríla 2011 sobota 15,30 hod. FK Šintava - Poľnohos. Trhová Hradská

Góly za FK Šintava: Erik Palic, Norbert Adamča, Peter Valentovič, Miroslav Raček,

1:4 (1:0)

0:2 nedohrané v 31. minúte zápasu pre inzultáciu rozhodcu domácim hráčom Králikom Najlepší strelci po 20. kole 5. ligy Juh 2010/2011: 16 - R. Borš (Váhovce), 11 - Z. Bereczky (Trhová Hradská), - J. Ivicze, (Trstice), J. Sercel (Váhovce), Ma. Remenár (Vinohrady nad Váhom), P. Sakál (Zlaté Klasy), 10 - R. Hadža ( Kráľová nad Váhom), J. Novotný (Lehnice), P. Hodúr (Váhovce), 9 - M. Andódi (Trstice), M. Cifra (Vlčany),

Zostava 20. kola 5. ligy Juh 2010/2011: Z. Jánoš (Zlaté Klasy), -K. Varga (Trstice), P. Obložinský (Močenok), Miroslav Raček (Šintava), A Puzstai (Orechová Potôň), - M. Faktor (Vinohrady nad Váhom), A. Illés (Zlaté Klasy), E. Nagy (Orechová Potôň), - J. Ivicze (Trstice), Norbert Adamča (Šintava), P. Sakál ( Zlaté Klasy).

1 gól

Čierna Voda sa po 8. kole odhlásila zo súťaže.

Súpiska hráčov - dorastencov FK Šintava v Majstrovstvách okresu Galanta vo futbale, v súťažnom ročníku 2010/2011 - na jar 2011

Brankár: Matej Jurašík,

Obrancovia: Martin Brodanský, Martin Javor, Matej Hradský, Pavol Sedlaček,

Záloha: Patrik Šopor, Lukáš Šopor, Jakub Báni, Imrich Szarkány, Lukáš Šulák, Roman Brodanský, Michal Šmátrala, Tomáš Barák,

Útočníci: Tomáš Verbír,

hralo sa v Šoporni - Šoporňa (5. liga Juh) - FK Šintava 2:0

06. marca 2011 nedeľa 12,30 h. FK Slavoj Sládkovičovo (5. liga Juh) - FK Šintava 0:1 - gól za FK Šintava: Martin Brodanský,

Rozlosovanie futbalových zápasov mužstva dorastencov FK Šintava v jesennej časti Majstrovstiev okresu Galanta vo futbale, v súťažnom ročníku 2010/2011:

15. kolo 6. novembra 2010 sobota 10,30 hod. FK Šintava - ŠK Dolná Streda

Góly za FK Šintava: Martin Brodanský 3, Tomáš Verbír 3, Pavol Sedlaček, Patrik Šopor, Martin Javor

9:0 (3:0)

3 body

Rozlosovanie futbalových zápasov mužstva dorastencov FK Šintava v jarnej časti Majstrovstiev okresu Galanta vo futbale, v súťažnom ročníku 2010/2011:

1 gól

Naši chlapci futbalisti - dorastenci FK Šintava sa v prvom kole nadstavbovej časti o 1. až 6. miesto Majstrovstiev okresu Galanta vo futbale dorastencov, v súťažnom ročníku 2010/2011, v sobotu 9. apríla 2011 o 15,30 hod., predstavili na ihrisku vo Vozokanoch proti rovesníkom z futbalového klubu TJ Družstevník Vozokany. Do zápasu nastúpili v nasledovnej zostave: Matej Jurašík - Imrich Sárkány, Matej Hradský, Patrik Šopor, Jakub Báni - Lukáš Šopor "K", Lukáš Šulák, Roman Brodanský, Martin Brodanský - Tomáš Verbír. Naši nastúpili proti domácim futbalistom od začiatku zápasu len desiati. Hrali dobre, bojovali, nezlomil ich ani gól, ktorý inkasovali od domáceho futbalistu Adriána Szekácsa v 23. minúte zápasu. Ďalší úder pre našich prišiel v 62. minúte zápasu, kedy hlavný rozhodca zápasu Július Sass vylúčil nášho Jakuba Bániho, údajne za urážky voči jeho osobe. Naši sa museli ešte viacej sústrediť na obranu. V 70. minúte inkasovali druhý gól. Za domácich skóroval Adam Kamenár. Naši chlapci napriek tomu, že zápas prehrali 2:0, po prvom polčase 1:0, hrali dobre, bojovali.

Rozlosovanie futbalových zápasov mužstva dorastencov FK Šintava v nadstavbovej časti Majstrovstiev okresu Galanta vo futbale o 1. až 6. miesto, v súťažnom ročníku 2009/2010: