#

Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en
Odoslať stránku e-mailom

Obsah

V mesiaci október sme pripravili pre našich obyvateľov v Zariadení opatrovateľskej služby posedenie pri príležitosti mesiaca októbra - úcty k starším s občerstvením a zábavou pri harmonike, na ktorej hral Michal Kušnírák z Dvorníkov.

Typ: ostatné
V mesiaci október sme pripravili pre našich obyvateľov v Zariadení opatrovateľskej služby posedenie pri príležitosti mesiaca októbra - úcty k starším s občerstvením a zábavou pri harmonike, na ktorej hral Michal Kušnírák z Dvorníkov. V mesiaci október sme pripravili pre našich obyvateľov v Zariadení opatrovateľskej služby posedenie pri príležitosti mesiaca októbra - úcty k starším s občerstvením a zábavou pri harmonike, na ...
V mesiaci október sme pripravili pre našich obyvateľov v Zariadení opatrovateľskej služby posedenie pri príležitosti mesiaca októbra - úcty k starším s občerstvením a zábavou pri harmonike, na ktorej hral Michal Kušnírák z Dvorníkov.
Hral a spieval presne na ich želanie a všetci sa zapájali do spevu, ba i do tanca. Pozdraviť ich prišiel aj pán starosta, ktorý sa s nimi porozprával, zaspieval a tiež si zatancoval s každou babkou. Toto posedenie bolo o to zaujímavejšie, že na harmonike im hral a krásne spieval nevidiaci Michal, čo ich všetkých dojalo, niektorých až k slzám. Foto: Helena Straňáková ,zobrazené 75 krát Bolo vidieť, ako pri týchto pre nich im dobre známych piesňach sa v spomienkach vracali do mladosti a hneď boli veselší a akoby i ,,zdravší“. To, že sa toto posedenie obyvateľov tohto zariadenia vydarilo, svedčila aj ich spokojnosť a slová uznania. To nás veľmi teší a dáva inšpiráciu na ďalšie zorganizovanie podobných akcií. Foto: Helena Straňáková ,zobrazené 73 krát Želáme im do ďalších dní veľa zdravia a pohody.

Vytvorené: 21. 10. 2008
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 8:48
Autor: Helena Straňáková