#

Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en
Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Vždy 28. marca si pripomíname deň učiteľov, ktorý sa už desaťročia spája s dňom narodenia pedagóga a mysliteľa Jána Amosa Komenského.

Typ: ostatné
Vždy 28. marca si pripomíname deň učiteľov, ktorý sa už desaťročia spája s dňom narodenia pedagóga a mysliteľa Jána Amosa Komenského. Vždy 28. marca si pripomíname deň učiteľov, ktorý sa už desaťročia spája s dňom narodenia pedagóga a mysliteľa Jána Amosa Komenského. Tradične si v tento deň spomenie na učiteľov našej ...

Vždy 28. marca si pripomíname deň učiteľov, ktorý sa už desaťročia spája s dňom narodenia pedagóga a mysliteľa Jána Amosa Komenského. Tradične si v tento deň spomenie na učiteľov našej školy aj pán starosta obce, ktorý ich vždy ocení za ich prácu a vždy pridá aj kvietok na znak vďaky za namáhavú a záslužnú prácu.

 

Tento rok bolo slávnostné stretnutie učiteľov a starostu obohatené o udeľovanie čestných uznaní a ďakovných listov. Starosta obce Václav Jurčaga pri príležitosti Dňa učiteľov ocenil na návrh riaditeľa školy:

 

čestným uznaním:

 

 

Mgr. Máriu Vojtechovú -za jej dlhoročnú a obetavú prácu v ZŠ s MŠ Šintava (od roku 1977) a mimoriadne výsledky dosiahnuté so žiakmi v rôznych súťažiach na okresnej, krajskej, ale aj celoslovenskej úrovni – hlavne v oblasti umeleckého prednesu a športu, ktorými robí dobré meno nielen škole, ale aj obci. V novembri 2007 nastúpila do dôchodku a zároveň ochotne pracuje s láskou ďalej ako plnohodnotná pracovníčka.

 

 

ďakovným listom:

 

 

Mgr. Silviu Kriváčkovú -za to, že sa významným spôsobom pričinila na rozvoji ZŠ s MŠ Šintava v rokoch 2005 - 2008  v oblasti výchovy a vzdelávania – pôsobí ako redaktorka školského časopisu, píše články do regionálnych novín, čím robí dobré meno nielen škole, ale aj obci, je koordinátorkou medzinárodného projektu, v ktorom škola spolupracuje so školami zo Španielska, Talianska, Poľska, Rumunska, Dánska, Fínska a Slovenska. Pôsobí v Šintave ako predsedníčka Matice slovenskej, v škole je zamestnaneckou dôverníčkou. V tomto školskom roku je aj predsedníčkou rady školy. Je kvalitná pedagogička, čo ukázala aj počas minuloročnej komplexnej inšpekcie, keď dosiahla vynikajúce hodnotenia.

 

Mgr. Martinu Slovákovú -za to, že v ZŠ s MŠ Šintava pôsobí od roku 2000. Svojou zodpovednou a svedomitou prácou sa podieľa na rozvoji ZŠ s MŠ Šintava hlavne v oblasti výchovy a vzdelávania. V tomto školskom roku sa stala vedúcou MZ 1. stupňa, práve jej kvalitnou prácou v tejto oblasti výrazne stúpla úroveň tohto metodického orgánu.

p. Ľudmilu Drahovskú -svojou zodpovednou a svedomitou prácou sa podieľa na rozvoji MŠ Šintava hlavne v oblasti výchovy a vzdelávania. Je dlhoročnou pracovníčkou školy, medzi deťmi obľúbenou. Je bezplatnou darkyňou krvi .

 


Vytvorené: 28. 3. 2008
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 8:48
Autor: Mgr. Zuzana Endelová